Over ons

Bij het aan- of verkopen van uw woning wordt u geconfronteerd met tal van zaken waar u professionele ondersteuning bij kunt gebruiken. Met onze expertise en ervaring bieden wij een intensieve begeleiding, tot en met de overdracht van de sleutel. Een integrale aanpak is daarbij absoluut noodzakelijk. Geen versplintering van belangrijke informatie maar vanuit een breed perspectief komen tot een helder, samenhangend en vooral effectief advies.

Met de NVM als ruggensteun kunnen wij heel veel gegevens met andere NVM-makelaars in regio Haaglanden uitwisselen. Zo kunnen wij u altijd een correct en up-to-date advies geven.

In een persoonlijk gesprek adviseren wij u met grote betrokkenheid en een luisterend oor. Hiervoor nemen wij dan ook ruimschoots de tijd. Voor al uw vragen op het gebied van onroerend goed staat onze deur open: op werkdagen van 9.00 tot 17.30 uur en op zaterdag op afspraak. Wij raden u sowieso aan een afspraak te maken.

Tot ziens bij Joost van Vliet makelaars!

Maak kennis met het team

 

over ons team

Jan Hillenaar

Register Makelaar & Taxateur
 

06-51364208
jjhillenaar@joostvanvliet.nl

Paul Jongbloed

Register Makelaar & Taxateur
 

06-51364206
pjongbloed@joostvanvliet.nl

Kees Hillenaar

Kandidaat Register Makelaar & Taxateur

06-30189455
cjhillenaar@joostvanvliet.nl

Fabienne Verheij-Vorkink

Binnendienst & administratie
 

fverheij@joostvanvliet.nl
administratie@joostvanvliet.nl

Esmee Baptiste

Binnendienst
 

ebaptiste@joostvanvliet.nl info@joostvanvliet.nl

Shirly Bolleboom-Weevers

Binnendienst & beheer
 

sbolleboom@joostvanvliet.nl beheer@joostvanvliet.nl

Kristel Tap

Binnendienst
 

ktap@joostvanvliet.nl info@joostvanvliet.nl

Hoe kunnen we u helpen?

We vertellen graag meer over onze dienstverlening. Bel of mail voor een afspraak.


Uw bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

U bent geen robot, hoeveel is ?